E-269aDom parterowy na planie kwadratu

Zamów

cena: 4 890 PLN
5 190 PLN
dostępność: 5 dni

Projekt domu E-269a Dom parterowy na planie kwadratu

Niewielki, parterowy dom z czterospadowym dachem i możliwością adaptacji poddasza. Dom przeznaczony jest dla czteroosobowej rodziny. W wydzielonej strefie prywatnej zaprojektowane są trzy sypialnie. Dwie przeznaczone dla dzieci mają identyczną powierzchnię. Sypialnia rodziców to tzw. masterbedroom z własną łazienką i garderobą. W tej części domu znajdują się pomieszczenia dodatkowe: garderoba, pralnia i wspólna łazienka. Część dzienna domu to salon z wyjściem na zadaszony taras oraz pół otwarta kuchnia. Przy kuchni usytuowana jest spiżarnia. W miejsce garderoby zrealizować można wygodne schody na poddasze. Może ono zostać zaadaptowane na cele użytkowe.

Powierzchnia użytkowa 112,8 m²
Powierzchnia netto 118,2 m²
Powierzchnia zabudowy 166,7 m²
Strych 79,6 m²
Kotłownia 5,5 m²
Kubatura 345,0 m³
Wysokość budynku 8,2 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,3 m
Powierzchnia dachu 235,0 m²
Kąt nachylenia dachu 32 °
Minimalne wymiary działki 20,9 x 21,9 m
Stan surowy zamknięty 298 100 PLN
Instalacje wewnętrzne 72 300 PLN
Wykończenie 110 900 PLN
Koszt budowy 481 300 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 384 900 PLN

UWAGA: Podana cena promocyjna jest najniższą w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki.

ZAMÓW PROJEKT Z PROMOCJĄ !!!

Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa) na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji:

1. KOSZTORYS BUDOWLANY i PRZEDMIAR  ROBÓT ZA 129zł
2. TABLICA I DZIENNIK BUDOWY ZA 69zł
3. DODATKOWY EGZEMPLARZ PROJEKTU ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANEGO ZA 1zł
4. PAKIET DODATKÓW DO PROJEKTU (o łącznej wartości ok. 1500zł) ZA 69zł

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny. W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto. W przypadku zlecenia budowy firmie wykonawczej (kompleksowa usługa budowlana + materiały) należy doliczyć 8% VAT.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.

Technologia

Prosimy o zapoznanie się z rysunkami szczegółowymi (PDF).

Informację dotyczącą zakresu możliwych do wprowadzenia zmian w projektach, w ramach adaptacji przedstawiamy w zakładce zmiany w projekcie.

UWAGA: Nasze biuro nie wprowadza zmian w projektach. Nie udostępniamy wersji elektronicznej projektów.
Wszystkie nasze projekty są zgodne z wymaganiami Warunków Technicznych WT2021 roku.
 
Ściany 25cm ceramika + 18cm styropian*
Strop wylewany żelbetowy*
Pokrycie dachowe dachówka cementowa*
Ocieplenie posadzki na gruncie 20cm styropian
Ocieplenie dachu 25-30cm wełna mineralna
Stolarka okienna drewniana*
Wykończenie zewnętrze kamień, płytki klinkierowe lub drewno
Ogrzewanie gazowe, grzejniki*
Wentylacja mechaniczna
Energooszczędność WT2021 EP < 70 kWh/(rok*m2)

*) UWAGA: zmianę materiałów, stropu itp. można wykonać w ramach adaptacji projektu u architekta działającego na terenie konkretnej inwestycji.

Dodatki

Pakiety można zamówić zaznaczając odpowiednią pozycję na liście "DOSTĘPNE DODATKI" przy zamówieniu projektu w zakładce ZAMÓW PROJEKT.

Dodatki można też dokupić później, po zamówieniu projektu. Informacje na ten temat są dostępne tutaj.

Komentarze

Aby dodać opinię wypełnij poniższy formularz.

Ania
16.06.2022 / 09:44:19odpowiedz

Dziękuję za odpowiedź, Chciałabym jeszcze zapytac ile cm będzie od chudziaka do posadzki na gotowo?

E-DOMY.PL
20.06.2022 / 15:39:02odpowiedz

Dzień dobry, wierzchu chudego betonu do wierzchu posadzki jest 29cm (z czego ok. 1cm to izolacje przeciwwodne + 20cm styropian + 6cm wylewki + 2cm podłoga). Pozdrawiamy, E-DOMY.PL

Ania
13.06.2022 / 10:07:49odpowiedz

Dzień dobry. Jaką szerokość ma okap od gotowej elewacji?

E-DOMY.PL
13.06.2022 / 14:16:55odpowiedz

Witamy. Okap wysunięty jest 70 cm przed lico ściany. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Do pobrania

Przeglądaj i pobieraj szczegółowe rysunki pokazowe projektu z dokumentacji technicznej. UWAGA: Załączone rysunki stanowią wyłączną własność firmy E-DOMY.PL i nie mogą stanowić podstawy do opracowania projektów indywidualnych.

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty