E-269Mały dom na planie kwadratu

Zamów

cena: 4 890 PLN
5 190 PLN
dostępność: 5 dni

Projekt domu E-269 Mały dom na planie kwadratu

Niewielki, parterowy dom z czterospadowym dachem i możliwością adaptacji poddasza. Dom przeznaczony jest dla czteroosobowej rodziny. W wydzielonej strefie prywatnej zaprojektowane są trzy sypialnie, z czego jedna ma dostęp do wydzielonej garderoby. Ta część domu wzbogacona jest o pomieszczenia pomocnicze (pralnię i garderobę) oraz dwie łazienki. Część wspólna domu to salon z wyjściem na zadaszony taras oraz pół otwarta kuchnia. Przy kuchni usytuowana jest spiżarnia. W miejsce garderoby zrealizować można wygodne schody na poddasze. Może ono zostać zaadaptowane na cele użytkowe.

Powierzchnia użytkowa 111,3 m²
Powierzchnia netto 119,0 m²
Powierzchnia zabudowy 166,7 m²
Strych 79,6 m²
Kotłownia 7,7 m²
Kubatura 347,4 m³
Wysokość budynku 8,2 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,3 m
Powierzchnia dachu 235,0 m²
Kąt nachylenia dachu 32 °
Minimalne wymiary działki 20,9 x 21,9 m
Stan surowy zamknięty 298 100 PLN
Instalacje wewnętrzne 72 300 PLN
Wykończenie 110 900 PLN
Koszt budowy 481 300 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 384 900 PLN

UWAGA: Podana cena promocyjna jest najniższą w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki.

ZAMÓW PROJEKT Z PROMOCJĄ !!!

Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa) na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji:

1. KOSZTORYS BUDOWLANY i PRZEDMIAR  ROBÓT ZA 129zł
2. TABLICA I DZIENNIK BUDOWY ZA 69zł
3. DODATKOWY EGZEMPLARZ PROJEKTU ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANEGO ZA 1zł
4. PAKIET DODATKÓW DO PROJEKTU (o łącznej wartości ok. 1500zł) ZA 69zł

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny. W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto. W przypadku zlecenia budowy firmie wykonawczej (kompleksowa usługa budowlana + materiały) należy doliczyć 8% VAT.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.

Technologia

Prosimy o zapoznanie się z rysunkami szczegółowymi (PDF).

Informację dotyczącą zakresu możliwych do wprowadzenia zmian w projektach, w ramach adaptacji przedstawiamy w zakładce zmiany w projekcie.

UWAGA: Nasze biuro nie wprowadza zmian w projektach. Nie udostępniamy wersji elektronicznej projektów.
Wszystkie nasze projekty są zgodne z wymaganiami Warunków Technicznych WT2021 roku.
 
Ściany 25cm ceramika + 18cm styropian*
Strop wylewany żelbetowy*
Pokrycie dachowe dachówka cementowa*
Ocieplenie posadzki na gruncie 20cm styropian
Ocieplenie dachu 25-30cm wełna mineralna
Stolarka okienna drewniana*
Wykończenie zewnętrze kamień, płytki klinkierowe lub drewno
Ogrzewanie gazowe, grzejniki*
Wentylacja mechaniczna
Energooszczędność WT2021 EP < 70 kWh/(rok*m2)

*) UWAGA: zmianę materiałów, stropu itp. można wykonać w ramach adaptacji projektu u architekta działającego na terenie konkretnej inwestycji.

Dodatki

Pakiety można zamówić zaznaczając odpowiednią pozycję na liście "DOSTĘPNE DODATKI" przy zamówieniu projektu w zakładce ZAMÓW PROJEKT.

Dodatki można też dokupić później, po zamówieniu projektu. Informacje na ten temat są dostępne tutaj.

Komentarze

Aby dodać opinię wypełnij poniższy formularz.

E-DOMY.PL
23.08.2021 / 18:00:24odpowiedz

Witamy. Dziękujemy za opinię. W naszej pracowni przygotowujemy projekty z dbałością o jednolity styl architektury, na co duży wpływ mają zaproponowane materiały. Zastosowane rozwiązania materiałowe mogą oczywiście zostać zastąpione tańszymi odpowiednikami, co pozwoli obniżyć koszty realizacji. Jest to naszym zdaniem bardziej właściwe podejście niż obniżenie szacowanej ceny realizacji, przez dobór innych, tańszych materiałów już na etapie projektowania lub np. ograniczaniem zakresu prac przyjętych w kosztorysie. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

onetenen
23.08.2021 / 09:00:30odpowiedz

Zawyzanie ceny przez drewniane okna i drzwi ....dachowke ..... sama stolarka to bedzie wydatek. ponad 50 tys .....kto robi drewniane okna drzwi teraz ? chyba Projekty dla milionerow ktorzy nie patrza na cene...

Do pobrania

Przeglądaj i pobieraj szczegółowe rysunki pokazowe projektu z dokumentacji technicznej. UWAGA: Załączone rysunki stanowią wyłączną własność firmy E-DOMY.PL i nie mogą stanowić podstawy do opracowania projektów indywidualnych.

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty