E-238Funkcjonalny dom parterowy

Zamów

cena: 5 190 PLN
5 490 PLN
dostępność: 5 dni

Projekt domu E-238 Funkcjonalny dom parterowy

Projekt domu parterowego o funkcji dopasowanej optymalnie do wymagań czteroosobowej rodziny. Posiada wyraźne oddzielenie strefy nocnej. Składa się ona z trzech sypialni, garderoby i łazienki. Z głównej sypialni można wyjść na wspólny, w dużej części zadaszony taras. Strefa dzienna składa się z salonu z jadalnią oraz półotwartej kuchni. Dodatkowo zaprojektowane zostały podnoszące funkcjonalność domu pomieszczenia spiżarni i wydzielonej pralni. Gościnna łazienka może zostać wyposażona w prysznic. W bryle domu mieści się także garaż z miejscem na dwa samochody. Poddasze domu jest łatwe do ewentualnej adaptacji, dzięki przewidzianym w projekcie schodom (jako opcja).

Projekt posiada wersję z gabinetem od frontu: E-238a.

Powierzchnia użytkowa 124,5 m²
Powierzchnia netto 165,3 m²
Powierzchnia zabudowy 220,8 m²
Garaż 34,0 m²
Strych 95,4 m²
Kotłownia 6,8 m²
Kubatura 490,9 m³
Wysokość budynku 8,4 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,3 m
Powierzchnia dachu 300,0 m²
Kąt nachylenia dachu 30 °
Minimalne wymiary działki 22,9 x 23,9 m
Stan surowy zamknięty 414 000 PLN
Instalacje wewnętrzne 100 600 PLN
Wykończenie 154 100 PLN
Koszt budowy 668 700 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 534 200 PLN

UWAGA: Podana cena promocyjna jest najniższą w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki.

ZAMÓW PROJEKT Z PROMOCJĄ !!!

Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa) na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji:

1. KOSZTORYS BUDOWLANY i PRZEDMIAR  ROBÓT ZA 129zł
2. TABLICA I DZIENNIK BUDOWY ZA 69zł
3. DODATKOWY EGZEMPLARZ PROJEKTU ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANEGO ZA 1zł
4. PAKIET DODATKÓW DO PROJEKTU (o łącznej wartości ok. 1500zł) ZA 69zł

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny. W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto. W przypadku zlecenia budowy firmie wykonawczej (kompleksowa usługa budowlana + materiały) należy doliczyć 8% VAT.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.

Technologia

Prosimy o zapoznanie się z rysunkami szczegółowymi (PDF).

Informację dotyczącą zakresu możliwych do wprowadzenia zmian w projektach, w ramach adaptacji przedstawiamy w zakładce zmiany w projekcie.

UWAGA: Nasze biuro nie wprowadza zmian w projektach. Nie udostępniamy wersji elektronicznej projektów.
Wszystkie nasze projekty są zgodne z wymaganiami Warunków Technicznych WT2021 roku.
 
Ściany 25cm ceramika + 18cm styropian*
Strop wylewany żelbetowy*
Pokrycie dachowe dachówka cementowa*
Ocieplenie posadzki na gruncie 20cm styropian
Ocieplenie dachu 25-30cm wełna mineralna
Stolarka okienna drewniana*
Wykończenie zewnętrze kamień, płytki klinkierowe lub drewno
Ogrzewanie gazowe, grzejniki*
Wentylacja mechaniczna
Energooszczędność WT2021 EP < 70 kWh/(rok*m2)

*) UWAGA: zmianę materiałów, stropu itp. można wykonać w ramach adaptacji projektu u architekta działającego na terenie konkretnej inwestycji.

Dodatki

Pakiety można zamówić zaznaczając odpowiednią pozycję na liście "DOSTĘPNE DODATKI" przy zamówieniu projektu w zakładce ZAMÓW PROJEKT.

Dodatki można też dokupić później, po zamówieniu projektu. Informacje na ten temat są dostępne tutaj.

Komentarze

Aby dodać opinię wypełnij poniższy formularz.

Mateusz
02.05.2024 / 14:04:41odpowiedz

Witam, Czy ktoś buduje ten dom w województwie mazowieckim ?

Anna
10.01.2022 / 21:14:08odpowiedz

Witam, w kwestii charakterystyki energetycznej budynku czy zapotrzebowanie na energię użytkową (przeznaczoną na ogrzanie i wentylację) mieści się do 40 kWh/ m2 na rok ?

E-DOMY.PL
13.01.2022 / 10:49:34odpowiedz

Witamy. Tak, wskaźnik ten jest poniżej 40 kWh/ m2 na rok. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Zauroczona
19.06.2020 / 11:03:14odpowiedz

Witam, jaka jest energetyczność tego domu? Projekt fajny, podoba mi się układ pomieszczeń.

E-DOMY.PL
19.06.2020 / 11:53:08odpowiedz

Witamy. Zapotrzebowanie na energię pierwotną (EP) dla tego projektu wynosi 60,7 kWh/(rok*m2). Jest to wartość spełniająca Warunki Techniczne obowiązujące od 2021 roku. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Do pobrania

Przeglądaj i pobieraj szczegółowe rysunki pokazowe projektu z dokumentacji technicznej. UWAGA: Załączone rysunki stanowią wyłączną własność firmy E-DOMY.PL i nie mogą stanowić podstawy do opracowania projektów indywidualnych.

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty