E-228 Dom z pokojem seniora

Zamów

cena: 4 850 PLN dostępność: 35 dni

Projekt domu E-228 Nowość

Projekt domu o zwartej bryle, przekrytej czterospadowym dachem. Wejście do domu umieszczone od bocznej strony, oraz zlokalizowany z boku taras sprawiają, że projekt realizowany może być również na działkach z południowym wjazdem. Istotnym elementem domu jest niezależny pokój przeznaczony dla seniora umieszczony na parterze. Pokój może również stać się gabinetem, lub zostać włączony do salonu znacznie go powiększając. Pozostałe pomieszczenia strefy dziennej to duża kuchnia z jadalnią i spiżarnią. Ważnym elementem przestrzeni wnętrza jest klatka schodowa. Prowadzi ona na poddasze, gdzie zaprojektowane zostały cztery sypialnie, pralnia i łazienka. Sypialnia rodziców jest powiększona o własną garderobę i łazienkę z wanną.

Powierzchnia użytkowa 162,2 m²
Powierzchnia netto 223,1 m²
Powierzchnia zabudowy 172,0 m²
Garaż 21,4 m²
Kotłownia 5,9 m²
Kubatura 570,2 m³
Wysokość budynku 8,6 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,4 m
Powierzchnia dachu 255,0 m²
Kąt nachylenia dachu 38 °
Minimalne wymiary działki 20,9 x 22,8 m
Stan surowy zamknięty 302 900 PLN
Instalacje wewnętrzne 78 500 PLN
Wykończenie 141 100 PLN
Koszt budowy 522 500 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 417 400 PLN

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 49zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty