E-179a Dom parterowy o symetrycznym dachu

Zamów

cena: 5 200 PLN dostępność: 5 dni

Projekt domu E-179a Nowość

Dom parterowy z tarasem umieszczonym od strony bocznej. Parter składa się z części dziennej i zacisznej strefy prywatnej z czterema sypialniami. Pokój dzienny jest dostępny bezpośrednio po wejściu do domu. Przylega do niego kuchnia ze spiżarnią. W pozostałej części domu znajdują się cztery sypialnie. Z jednej z nich, przeznaczonej dla rodziców, można wyjść na główny taras. Posiada ona również własną łazienkę. Na potrzeby pozostałych mieszkańców przeznaczona jest łazienka z wanną i prysznicem oraz mała toaleta z miejscem na pralkę. W korytarzu zapewniono miejsce na dodatkowe szafy wnekowe.

Projekt jest wersją projektu E-179.

Powierzchnia użytkowa 148,7 m²
Powierzchnia netto 187,9 m²
Powierzchnia zabudowy 243,7 m²
Garaż 32,2 m²
Strych 80,3 m²
Kotłownia 7,0 m²
Kubatura 564,2 m³
Wysokość budynku 8,6 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,3 m
Powierzchnia dachu 330,0 m²
Kąt nachylenia dachu 30 °
Minimalne wymiary działki 23,6 x 24,6 m
Stan surowy zamknięty 368 600 PLN
Instalacje wewnętrzne 89 300 PLN
Wykończenie 136 800 PLN
Koszt budowy 594 700 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 475 200 PLN

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 49zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty