E-219Rozbudowana rezydencja

Zamów

cena: 5 950 PLN dostępność: 10 dni

E-219

Projekt rozbudowanej rezydencji przeznaczonej dla dużej rodziny. W projekcie przewidzianych zostało pięć sypialni na piętrze, oraz dodatkowy pokój, dostępny jako aneks salonu na parterze. Strefa wspólna na parterze składa się z przestronnego salonu oraz jadalni i kuchni wraz ze spiżarnią. Jadalnia znajduje się poza pokojem dziennym, co czyni z niego spokojną strefę relaksu. Z tej części domu umożliwione jest wyjście na częściowo zadaszony taras. Szerokie przeszklenia pozwalają cieszyć się zielenią w ogrodzie. W skład piętra, poza wspomnianymi sypialniami, wchodzi duża wspólna garderoba oraz wygodna pralnia. Do użytku mieszkańców jest także łazienka z miejscem zarezerwowanym na niewielką saunę. Największa sypialnia łączy się z własną garderobą i łazienką. Z każdej z sypialni zapewniona jest możliwość wyjścia na balkon.

Projekt jest powiększoną wersją projektu E-149.


Powierzchnia użytkowa 271,8 m²
Powierzchnia netto 311,6 m²
Powierzchnia zabudowy 226,0 m²
Garaż 39,9 m²
Kubatura 886,8 m³
Wysokość budynku 9,5 m
Wysokość do okapu gzymsu 6,4 m
Powierzchnia dachu 285,0 m²
Kąt nachylenia dachu 25 °
Minimalne wymiary działki 23,9 x 25,5 m
Stan surowy zamknięty 421 500 PLN
Instalacje wewnętrzne 93 300 PLN
Wykończenie 190 300 PLN
Koszt budowy 705 100 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 592 800 PLN

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 1zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ponad 2500 PLN).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.

Podane na stronie koszty budowy są cenami netto, należy doliczyć 8% VAT, jak za usługę budowlaną, ponieważ w wycenie doliczamy już zysk firmy deweloperskiej (5-10%) i tzw. koszty pośrednie (ok.5%).


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty