E-177Dom z poddaszem na wąską działkę

Zamów

cena: 3 100 PLN dostępność: 5 dni

E-177

Projekt domu z poddaszem użytkowym przeznaczony na wąskie działki. Na parterze zaprojektowana została duża kuchnia z towarzyszącą jej jadalnią. Pokój dzienny znajduje się w ich sąsiedztwie, lecz jest subtelnie wydzielony. Można z niego przejść do pokoju mogącego pełnić funkcję biblioteki, bądź pracowni. Na taras przedostać można się zarówno z pokoju dziennego jak i z jadalni. Duża część tarasu jest zadaszona, co pozwala na wygodne ustawienie tam stołu. Na poddaszu, do każdej z trzech sypialni przylega garderoba. Sypialnia tzw. rodziców ma również dostęp do własnej łazienki. Dodatkowo na piętrze znajduje się duża łazienka oraz wygodna pralnia.

Powierzchnia użytkowa 148,2 m²
Powierzchnia netto 200,0 m²
Powierzchnia zabudowy 144,3 m²
Garaż 22,3 m²
Kotłownia 6,0 m²
Kubatura 507,8 m³
Wysokość budynku 8,2 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,8 m
Powierzchnia dachu 220,0 m²
Kąt nachylenia dachu 35 °
Minimalne wymiary działki 20,3 x 21,3 m
Stan surowy zamknięty 228 100 PLN
Instalacje wewnętrzne 49 300 PLN
Wykończenie 103 500 PLN
Koszt budowy 380 900 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 326 400 PLN

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 1zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ponad 2500 PLN).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.

Podane na stronie koszty budowy są cenami netto, należy doliczyć 8% VAT, jak za usługę budowlaną, ponieważ w wycenie doliczamy już zysk firmy deweloperskiej (5-10%) i tzw. koszty pośrednie (ok.5%).


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty