E-147Nowoczesny dom z wykuszem

Zamów

cena: 3 150 PLN dostępność: 10 dni

E-147

Budynek o klasycznej bryle z nowoczesną lukarną nad wejściem. Jadalnia, łącząca kuchnię z salonem, umieszczona została w wykuszu, co gwarantuje doskonały dostęp do światła. W sąsiedztwie kuchni zaprojektowana została wygodna, przechodnia spiżarnia. Przy części dziennej znalazł się dodatkowy pokój z wejściem od strony salonu. Dom połączony został z ogrodem poprzez duży w pełni zadaszony taras. Na poddaszu, poza trzema sypialniami, znajduje się łazienka i garderoba a także dostępny ze spocznika schodów strych nad garażem.

 

 

Powierzchnia użytkowa 157,9 m²
Powierzchnia netto 245,0 m²
Powierzchnia zabudowy 178,8 m²
Garaż 36,0 m²
Strych 36,3 m²
Kubatura 538,7 m³
Wysokość budynku 9,0 m
Wysokość do okapu gzymsu 4,0 m
Powierzchnia dachu 245,0 m²
Kąt nachylenia dachu 37 °
Minimalne wymiary działki 24,4 x 22,9 m
Stan surowy zamknięty 285 100 PLN
Instalacje wewnętrzne 68 700 PLN
Wykończenie 134 200 PLN
Koszt budowy 488 000 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 419 300 PLN

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 1zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ponad 2500 PLN).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość zamówienia naszego katalogu 2019 w wersji papierowej: ZAMÓW KATALOG

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty