E-130 Dom z pokojem gościnnym

Zamów

cena: 4 900 PLN dostępność: 5 dni

E-130

Duży dom piętrowy. Atutem domu jest dodatkowy pokój, zlokalizowany blisko wejścia do domu, który może służyć jako gabinet lub miejsce przyjmowania interesnatów. Elewację domu wykończono eleganckimi materiałami - drewnem i klinkierem. Przestrzeń salonu, jadalni i kuchni jest dobrze doświetlona. Projekt posiada zadaszony taras. Jedna z sypialni, zlokalizowanych na drugiej kondygnacji, posiada własną garderobę i łazienkę. Na piętrze znajdują się dodatkowo dwie mniejsze sypialnie oraz współna łazienka. W domu zaprojektowaliśmy duże pomieszczenie nad garażem, w którym można urządzić np. pokój rekreacyjny. Na rysunku podano powierzchnię pomieszczenia po obrysie ścian.

Powierzchnia użytkowa 177,4 m²
Powierzchnia netto 208,9 m²
Powierzchnia zabudowy 172,6 m²
Garaż 31,6 m²
Strych 43,2 m²
Kubatura 605,2 m³
Wysokość budynku 8,8 m
Wysokość do okapu gzymsu 6,3 m
Powierzchnia dachu 215,0 m²
Kąt nachylenia dachu 22 °
Minimalne wymiary działki 23,0 x 23,4 m
Stan surowy zamknięty 343 500 PLN
Instalacje wewnętrzne 71 200 PLN
Wykończenie 167 400 PLN
Koszt budowy 582 100 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 465 800 PLN

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 1zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty