Katalog 2019 gratis!

Nasza oferta projektów domów w BEZPŁATNYM drukowanym katalogu!

Dla Państwa wygody przygotowaliśmy prezentację naszych projektów w formie wygodnego BEZPŁATNEGO katalogu drukowanego wydanie nr 3 na rok 2019 , zawierającego 138 projektów z oferty naszej pracowni architektonicznej E-DOMY.PL wraz z opracowanymi koncepcjami aranżacji wnętrz pokazanymi na barwnych wizualizacjach.

Katalog wysyłamy w zabezpieczonej kopercie przesyłką ekonomiczną za pośrednictwem Poczty Polskiej.
Przedstawione w publikacji projekty domów i wnętrz chronione są prawem autorskim.

Katalog zamówić można za pomocą formularza na stronie.

 

Wypełniając formularz wyrażacie Państwo jednorazową zgodę na wykorzystanie swoich danych osobowych w celu realizacji zamówienia wysyłki katalogu. Zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (tzw. „RODO”), informujemy, że dane osobowe przekazane podczas wypełniania FORMULARZA, będą wykorzystane wyłącznie w celu realizacji zamówienia Katalogu Projektów E-DOMY.PL i zostaną trwale usunięte, niezwłocznie po realizacji wysyłki katalogu.

 

Mogą też Państwo pobrać nasz katalog 2019 w wersji elektronicznej: pobierz katalog (ok. 80mb)

Lub zobaczyć katalog on-line: https://bit.ly/2KjRw6G.


P R O M O C J A ! Kupując projekt naszego autorstwa bezpośrednio na stronie www.e-domy.pl, możecie Państwo skorzystać z kilku najnowszych promocji.

Szczegóły tu: KOSZTORYS ZA 1zł.


Zobacz również
Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty